Kendi alanlarında deneyimli yurt içinden veya yurt dışından gelen davetli konuşmacılarla tartışabileceğim

“Tıpta Yenilikler: Diyabet, Kanser ve İlişkileri” konulu uluslarası bir konferansda öğrencilerimizle Amerika Birleşik Devletleri’nin en başarılı hekimler biraraya geldiler.

(6-8 Temmuz 2014)

 

 

 

Kanser ve Kök Hücre Araştırma Merkezi’nde çalışan gönüllü öğrencilerle organize edilen  bilimsel toplantıda  Moleküler Kanser Araştırmaları Derneği Başkanı ve Avrupa Kanser Araştırmaları Derneği Konsey Üyesi olan Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Engin Ulukaya, “Temel ve Klinik Araştırmada Yeni ve Tehlikeli Aktörler: Kanser Kök Hücreleri”  konulu bir konferans verdi. (26 Kasım 2014)

 

 

 

Kanser ve Kök Hücre Araştırma Merkezi’nde çalışan gönüllü öğrencilerle organize edilen  bilimsel toplantıda  alanında dünya lideri şirketlerden EndoArt” ın kurucularından olan ve İsviçre’deki  The Polytechnic School of Susanne’de “Hemodynamics and Cardiovascular Technology” laboratuvarı direktörü  Prof. Dr. Nikos Stergiopulos  üniversitemizin konuğu oldu ve  “FROM THE ACADEMIC LAB TO CLINICAL PRACTICE: The role of bioengineers in the development of clinically relevant medical technologies ”  konulu bir konferans verdi. (14 Ocak 2015)